O nás

Naším cílem je poskytovat našim zákazníkům produkty vysoké hodnoty a rozvíjet stávající klientskou základnu. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte a prohlédněte si náš internetový obchod a kontaktujte nás.

Kdo jsme a co zastupujeme?

Jsme výrobcem, zástupcem a distributorem laptopových baterií, videokamerových baterií, kamerových baterií, akumulátorových baterií, nabíječek baterií a dalšího příslušenství.

Zřeknutí se odpovědnosti

Baterie a další výrobky dodávané naší společností jsou prodávány za účelem použití u některých výrobců produktů a jakýkoli odkaz na výrobky nebo ochranné známky takových společností je pouze za účelem identifikace výrobců, se kterými jsou naše produkty [ náhrada za]. Naše společnost a tento web nejsou spojeny, autorizovány, licencovány, distributory pro tyto výrobce a žádným způsobem s nimi nesouvisí, ani nejsou produkty nabízené k prodeji prostřednictvím naší webové stránky vyráběny nebo prodávány se souhlasem výrobců s nimiž mohou být naše produkty nahrazeny.

Úspěšně obchodujeme online od roku 2005, původně ve spolupráci s další významnou obchodní společností. Rozsáhlé odborné znalosti, závazek získávat produkty vysoké kvality, údržba značných zásob a rychlé dodávky atd. Nám umožňují dodávat velké množství spolehlivých produktů velkým společnostem a jednotlivým uživatelům. Nabízíme více než 3 000 produktů, které se blíží obchodní ceně.

Specializujeme se na prodej nabíjecích náhradních baterií pro notebooky, elektrické nářadí, videokamery, digitální fotoaparáty, mobilní telefony, PDA, skenery, přehrávače, MP3, nabíječky baterií a další související příslušenství. Naše klientská základna zahrnuje mnoho velkých společností, vládních a vzdělávacích zařízení, stejně jako desítky tisíc jednotlivých zákazníků ve Velké Británii a Irsku.

Protože jsou všechny naše výrobky nakupovány přímo od předních výrobců, jsme schopni skutečně nabídnout vysoce kvalitní produkty za neuvěřitelně nízkou cenu. Kromě stále se rozšiřujícího sortimentu výrobků, které prodáváme, se věnujeme také tomu, abychom zákazníkům dodávali vysoce kvalitní produkty za rozumné ceny a nejlepší zákaznický servis.

Na všechny produkty se vztahuje jednoletá záruka.

Shromažďujeme pouze informace potřebné ke zpracování vaší objednávky, které jsou zcela důvěrné a nejsou prodávány ani distribuovány žádné třetí straně. Po zpracování jsou čísla kreditních karet automaticky smazána. Můžete nakupovat s důvěrou, protože globální obchody nikdy neměly jediný případ podvodného použití kreditní karty. Pokud máte stále obavy o zabezpečení internetu, můžete nás kontaktovat telefonicky.

E-mailem: order@cz-baterie.com

Adresa:

Andrew Blain
720 oliverwood,
merced,california, 95348,
USA
Telefon: (571) 445-4985
E-mailem: order@cz-baterie.com

Výše uvedená adresa je určena pro zákaznický servis, nikoli pro zpáteční adresu.
Kevin Blain
ROOM 517,NEW CITY CENTRE,2 LEI YUE MUN ROAD,KWUN TONG,
KOWLOON,
HONG KONG
Tel: 00852 57463956 (HK)
Tel: 0086 13714905805 (CN)